Skip to main content

Service offer

MEZINÁRODNÍ ŽELEZNIČNÍ NÁKLADNÍ DOPRAVA

Společnost METRANS Rail s.r.o. je licencovaným dopravcem pro Českou republiku a Slovenskou republiku s platným bezpečnostním osvědčením a spolu se sesterskými železničními společnostmi skupiny METRANS pak zajišťuje přepravy i v Německu, Rakousku, Polsku a Maďarsku, případně se smluvními partnery i v dalších zemích Evropy, a to jednou lokomotivou napříč celou Evropou bez nutnosti přepřahu na hranicích. Rychlost a spolehlivost jsou našimi přednostmi.

Jsme specialisté na just-in-time přepravy kontejnerových vlaků. Dokážeme vlaky převážet rychle a dodržovat přesný časový harmonogram. To potvrzuje i úspěch projektu pravidelných kontejnerových vlaků z Prahy do Hamburgu, Bremerhavenu, Rotterdamu, Duisburgu, Salzburgu i dalších destinací v Evropě. Upřednostňujeme přepravy postavené na pravidelném jízdním řadu, kde dokážeme garantovat vysokou kvalitu a spolehlivost. METRANS Rail v současné době přepravuje 180 ucelených vlaků týdně v režimu pravidelného jízdního řádu v České republice

Mimo přepravy pravidelných ucelených vlaků může METRANS Rail dále nabídnout přepravy:

  • Ad-hoc přepravy ucelených vlaků komodit i mimo kombinovanou přepravu
  • Speciální přepravu, například přepravy neschválených vozidel ke zkouškám
  • Přepravu nadrozměrných nákladů

Systém sledování polohy vlaku GPS umožňuje přesné určení polohy vlaku během přepravy a naši zákazníci mají vždy aktuální informace o předpokládaném příjezdu do dílové stanice i aktuální polohy.

webformNew

a zpět
(možno zadat 500 t i 10 x 50 t)
(např. kontejnery, obilí…)